خانه / موتور شارژی / لیست قیمت موتور شارژی سیسمونی کودک با گارانتی

لیست قیمت موتور شارژی سیسمونی کودک با گارانتی

قیمت موتور شارژی سیسمونی کودک با گارانتی را می توان از مجموعه های فعال در کشور خواستار شد. البته شرکت های عرضه کننده انواع موتور شارژی و ماشین شارژی که خود واردکننده ی این محصولات هستند لیست قیمت مناسب محصولات را ارائه می دهند.

انواع موتور شارژی مناسب کودک

موتور شارژی مناسب کودک که بتوان آن را خریداری نمود دارای مدل های مختلفی می باشد. تنوع مدل زمانی می تواند به راحتی صورت گیرد که نسبت به محصول اطلاعات کافی داشت. موتور های شارژی دارای آپشن های بسیار زیادی هستند که این آپشن ها خود یکی از دلایل تاثیر گذار بر کیفیت موتور شارژی است. انواع موتور شارژی موجود در بازار با کیفیت زیاد شامل موارد و مشخصات زیر است که هم از لحاظ برند و هم از لحاظ قطعات می باشد:

 • نوع چرخ ها
 • قدرت باطری
 • موتور شارژی دو چرخ
 • موتور شارژی سه چرخ
 • موتور شارژی چهار چرخ یا ساحلی
 • جنس صندلی
 • امکانات جانبی
 • موتور شارژی بی ام و
 • موتور شارژی کویر
 • موتور شارژی مینی کراس
 • موتور شارژی تاپ کراس
 • موتور شارژی نوجوانان
 • موتور شارژی طرح وسپا

برای خرید موتور شارژی باید به این موارد دقت داشت. هر کدام از موتور شارژی های ارائه شده در بازار که از کیفیت قطعات بیشتری برخودار باشند باز خورد بالاتری خواهند داشت و فروش بیشتری دارند.

قیمت موتور شارژی سیسمونی

تنوع موتور شارژی از لحاظ موتور

موتور شارژی ها علاوه بر اینکه تنوع مدل و برند دارند یکی دیگر از مواردی که بر میزان خرید و فروش آن موثر است تعداد موتور می باشد. تعداد موتور برقدرت و شتاب موتور شارژی موثر است. موتور شارژی دو موتوره و موتور شارژی چهار موتوره موجود در بازار که اگر کودک علاقه مند به قدرت و شتاب بالایی باشد قطعا نمونه ی چهار موتوره برای آن مناسب تر است. این دو نمونه از موتور شارژی مشخصات ویژه ای دارد که می توان این مشخصات را اینگونه بیان نمود:

 • موتور شارژی دو موتوره

در رابطه با موتور شارژی های دو موتوره می توان اینگونه گفت که اگر محیطی که کودک شما قسط دارد از موتور شارژی استفاده نماید آپارتمان و فضای بسته است موتور شارژی دو موتوره بسیار مناسب تر می باشد. همچنین موتور شارژی دو موتوره برای کودکان کم سن و سال مناسب است چرا که آن ها قدرت کنترل موتور شارژی خود را نداشته و اگر شتاب موتور شارژی بسیار زیاد باشد ممکن است به کودک آسیب جدی وارد شود.

 • موتور شارژی چهار موتوره

این مدل از موتور شارژی شتاب و قدرت بیشتری را نسبت به نمونه ی دو موتوره دارند. موتور شارژی های چهار موتوره اکثرا برای محیط باز مورد استفاده قرار می گیرند و مدل های ساحلی نیز از این دسته هستند. موتور شارژی چهار موتوره مناسب برای کودکان بین ۶ تا ۹ سال است و خیال والدین از بابت اینکه کودک بتواند شتاب موتور شارژی را کنترل نماید راحت تر است.

 قیمت موتور شارژی سیسمونی

قیمت موتور شارژی سیسمونی کودک

قیمت موتور شارژی سیسمونی با توجه به نوع موتور شارژی متفاوت است. اصولا پدر بزرگ ها و مادر بزرگ ها که تهیه ی سیسمونی نوزاد را بر عهده دارند مدل هایی را تهیه می نمایند که کودک به راحتی بتواند تا بزرگ سالی از آن استفاده نماید. موتور شارژی های دو موتوره از نمونه های مناسب موتور شارژی است که کودک هم در کودکی و هم هنگامی بزرگ تر می شود می تواند استفاده نماید. قیمت موتور شارژی سیسمونی را می توان از مراکز فعال و عرضه کننده ی انواع موتور شارژی و ماشین شارژی دریافت نمود.

 قیمت موتور شارژی سیسمونی

نحوه ی خرید و سفارش محصول

نحوه ی خرید و سفارش این محصول بسیار وابسته به شرکت ارائه کننده است. اصولا شرکت های فعال در عرصه ی فروش انواع اسباب بازی قادر خواهند بود نمونه های مختلف موتور شارژی را عرضه نمایند. برای خرید موتور شارژی سایت موتور شارژی و ماشین شارژی نیز یکی از کوتاه ترین و کم هزینه ترین مسیر ممکن است که می توان از طریق آن محصول مد نظر را سفارش داد.

 قیمت موتور شارژی سیسمونی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت اسباب بازی سیناراد:
مهندس سعیده شهریاری
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120786147
telephone icon شماره ثابت: ...
fax icon فکس: ...
telegram icon کانال تلگرام: sharzhisinarad@
telegram icon تلگرام مدیر فروش: saeedeshahriari@
whatsapp icon واتس اپ: 09120786147
instagram icon اینستاگرام: sinaradtoy
twitter icon توئیتر: sinaradtoy
aparat icon آپارات: sinaradtoy
email icon پست الکترونیکی: sinaradtoy@gmail.com
address icon آدرس انبار شماره 1: جاده قم ساوه - انبار شماره یک
address icon آدرس انبار شماره 2: تهران - شورآباد - انبار شماره دو
address icon آدرس دفتر بازرگانی سیناراد: تهران - کامرانیه جنوبی - کوچه پرستو
address icon آدرس دفتر قم: قم - سالاریه - اقاقیا 1

مطلب پیشنهادی

قیمت موتور شارژی سیسمونی

عرضه اینترنتی بهترین موتور شارژی

می خواهید موتور شارژی با بهترین کیفیت را خریداری کنید؟ برای سفارش می توان به …

کانال تلگرام